► Społeczno¶ciowe Forum Wędkarskie ◄ Strona Główna ► Społeczno¶ciowe Forum Wędkarskie ◄
Wędkarstwo, metody połowu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia. Witaj na forum wędkarskim, tutaj możesz prowadzić woln± dyskusję na temat wędkarstwa i wszystkiego co z nim zwi±zane, zapraszamy wszystkie chętne osoby do dyskusji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

UWAGA! Regulamin Łowiska (Cegielnia!)

Zanim zaczniesz wędkowanie na zbiorniku Cegielnia zapoznaj się dobrze z Regulaminem! łowiska.Jak było na rybach? Jeste¶ chętny/a aby znaleĽć się u nas na stronie głównej portalu?

kliknij tutaj!


Egzamin na Kartę Wędkarsk±

kliknij tutaj!

► Społeczno¶ciowe Forum Wędkarskie ◄ Strona Główna
► Społeczno¶ciowe Forum Wędkarskie ◄ - Warunki Rejestracji


I Poniższy regulamin jest oparty na zasadach netykiety i dobrego wychowania - powinieneś instynktownie wyczuwać, co jest dozwolone, a co nie. Ponad tymi suchymi regułami stoi zdrowy rozsadek, dlatego też nieznajomość regulaminu badź słowa „nie widziałem punktu, który tego zabrania” nie stanowia żadnego wytłumaczenia.

II. Postanowienia Ogólne

1. Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta przez użytkownika.
2. Zabronione jest obrażanie innych użytkowników, używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne i odwoływanie się do podziałów rasowych, religijnych etc.
3. Zabronione jest zamieszczanie na forum treści niezgodnych z polskim prawem oraz podawanie do nich odnośników.
4. Zabronione jest propagowanie treści niedozwolonych dla osób poniżej 15 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem treści brutalnych i/lub pornograficznych w każdej postaci oraz podawanie linków prowadzacych do takich treści.
5. Zabronione jest rozsyłanie wiadomości zawierajacych linki referencyjne (np. do gier), których kliknięcie powoduje odniesienie dowolnych korzyści (nie dotyczy sygnatur, jeśli link jest opatrzony odpowiednim komentarzem).
6. W każdej sytuacji nie uwzględnionej w regulaminie decydujacy głos należy do Administratora.

III. Zakładanie tematu, pisanie postów.

1. Nowy temat można założyć dopiero po upewnieniu się, że nikt wcześniej nie stworzył podobnego.
2. Zabronione jest umieszczanie tematu w niewłaściwym dziale badź tworzenie tego samego watku w kilku podforach jednocześnie.
3. Zabronione jest zakładanie tematów z pytaniami, na które odpowiedzi już istnieje. Forum służy do wyjaśniania bardziej skomplikowanych zagadnień.
4. Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszacych do tematu, składajacych się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.
5. Zabronione jest pisanie postów niezwiazanych z tematem (tworzenie off-topiców).
6. Zabronione jest pisane postów w całości wielkimi literami, kolorem, zmieniona czcionka itp. Tego typu opcje można stosować jedynie w celu wyróżnienia części swojej wypowiedzi.
7. Zabronione jest dublowanie postów (pisanie nowego posta bezpośrednio pod swoja ostatnia wypowiedzia). Jeśli chcesz coś dodać - użyj opcji „edytuj”.
8. Tematy na forum to nie miejsce dla prywatnych dyskusji. Do kontaktu z konkretnym użytkownikiem służa prywatne wiadomości.
Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany jakiegokolwiek pkt. regulamin o każdej godzinie dnia i nocy.


Klikaj±c odno¶nik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 6
Polecane Strony

• Dodaj swoj± stronę